ПАТ «Концерн Стирол» - сучасний хімічний концерн, який займається виробництвом продукції широкого профілю, від азотних добрив, аміаку, стеролів і полістиролів, до сертифікованих за стандартами GMP медичних препаратів.

"Концерн Стирол" є найбільшим підприємством хімічного комплексу України та вертикально інтегрованою багатогалузевою компанією, що здійснює свою роботу відповідно до європейських стандартів корпоративного управління і якості продукції.

За роки незалежності Україна компанія пішла далеко вперед у своєму розвитку, перетворившись на сучасну корпорацію з розгалуженою структурою, до складу якої входять виробничі, конструкторські, транспортні, будівельні, трейдерські підприємства. Всього на підприємствах концерну працюють більше 4 тисяч працюючих. Задоволення купівельного попиту і висока якість продукції, а також якість управління є основами корпоративної культури ПАТ "Концерн Стирол".

На підприємствах Стиролу в цілях реконструкції існуючих та розвитку нових потужностей виконується впровадження передових технологій, освоєння нової продукції, а також ресурсо- та енергозбереження.

Концерну "Стирол" належить одна з найбільших частин ринку в індустрії азотних добрив України. Відчутною перевагою компанії є і зручне географічне розташування: близькість до чорноморських портів України, прямий вихід в магістральний аміакопровід Тольятті-Горлівка-Одеса. Це дозволяє підтримувати невисокий рівень витрат на транспортування експортних вантажів у порівнянні з конкурентами. Транспортна і логістична діяльність "Стиролу" надійно забезпечує відправку споживачам готової продукції з виробничих одиниць компанії.

Частка акцій free-float на 01.01.2010 р. - 9,61%.

Контакти

ПАТ "Концерн Стирол", ул.Горловской дивізії, 10

м.Горлівка, Донецька обл., 84610