Home Новини Загальні новини Виставка INternet TRADING EXPO – 2011
Виставка INternet TRADING EXPO – 2011 PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 20 січня 2011, 22:27

4-5 березня 2011 року в м. Києві відбудеться виставка INternet TRADING EXPO – 2011, організатором якої буде Українська біржа.

Ціль цієї виставки – це ознайомлення приватних інвесторів з послугами, що представляють фінансові компанії по інвестуванню вільних грошей. Також на виставці буде представлена максимально  повна інформація про фондовий ринок України, про інтернет-трейдинг, ринки спільного інвестування та пенсійних фондів.

На виставці будуть представлені ведучі онлайн-брокери, інвестиційні компанії та компанії по управлінню активами (КУА). Можна буде відвідати майстер-класи та презентації онлайн-брокерів та КУА. Серед учасників будуть такі відомі КУА та брокери, як інвестиційна група УНІВЕР, Гайнсфорт, Драгон Капітал, Сократ, itrader, Sortis, Проспект Інвестментс, КІНТО.

Виставка «INternet TRADING EXPO – 2011» буде цікавою, в першу чергу, тим людям, котрі шукають способи та нові інструменти ефективного управління грішми та примноження капіталу.

Виставка та навчальні семінари є безкоштовні. Для участі у виставці необхідно попередньо зареєструватись на сайті Української біржі.

Останнє оновлення на Четвер, 20 січня 2011, 22:35
 
© 2018 Український фондовий ринок. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.