Swing-трейдинг - це торгова система, в якій торгівля здійснюється на коливаннях ринку і при загасанні середньостатистичного тренда. Swing-трейдинг використовують при консолідації ринку, і Swing-трейдинг ефективний при відсутності вираженого тренду. Він будується на покупці поблизу мінімальних значень і продажу поблизу максимуму, граючи на зайвому песимізмі або оптимізмі трейдерів. Позиція утримується від кількох днів до тижнів.

Swing-трейдинг є найбільш популярний серед приватних трейдерів, оскільки великому капіталу складно швидко входити і виходити з позицій. Найбільш зручними інструментами є високо-ліквідні блакитні фішки, діапазон екстремальних значень яких при активному ринку досить широкий.

Основним орієнтиром може бути усереднена ціна (EMA), навколо якої відбуваються коливання ціни.

Якщо під час консолідації ціна пробиває EMA знизу вгору і є підтвердження її напрямку, то відкривається довга позиція і закривається у районі локальних максимумів (верхньої межі коридору).

Аналогічно відкриваються короткі позиції при русі ціни крізь EMA зверху-вниз. Коли на ринку з'являється виражений тренд, то замість довгої позиції відкривається коротка (у напрямку тренда) і назад.

Необхідні дані: історичні цінові дані.

Інструменти (високоволатільні папери): акції, ф'ючерси, ADR, Forex.

Учасники: без обмежень.