Home Брокери Сократ
Сократ

«Сократ» - універсальна інвестиційна група з повним комплексом послуг і готових стратегій для широкого спектру інвесторів.

Інвестиційна група «Сократ» заснована в 1994 році і сьогодні є одним з провідних і найбільших операторів ринку капіталу України.

Основними напрямками діяльності групи «Сократ» є інвестиційний банкінг, торгівля та управління цінними паперами, зберігання цінних паперів.

«Сократ» є партнером Віденської Фондової Біржі, IPO партнером Варшавської Фондової Біржі і має статус ексклюзивного партнера Global M & A в Україні.

У рамках партнерства з Варшавською Фондовою Біржею, компанія «Сократ» виступає в якості інвестиційного радника українських компаній, націлених на залучення фінансування за рахунок розміщення акцій. Метою партнерства з Global M & A є співробітництво в рамках залучення фінансування на міжнародних ринках капіталу та здійснення угод зі злиттів і поглинань.

«Сократ» входить до трійки лідерів торговців акціями за підсумками 2007 і 2008 років, відповідно до рейтингів ПФТС. У 2008 році обсяг торгів компанії на ПФТС досяг 1,96 млрд. грн., що склало 7,57% ринку.

Основний підхід групи до інвестування - ефективний підбір інструментів, об'єктів і готових стратегій інвестицій для забезпечення максимального доходу клієнтів при оптимальному рівні ризику.

«Сократ» - одна з небагатьох інвестиційних компаній Україні, з чітко проробленою стратегією мінімізації ринкових ризиків для клієнтів. Oдин із стратегічних пріоритетів групи - постійний розвиток і вдосконалення спектра послуг, за допомогою пропозиції нових інвестиційних можливостей для всіх категорій інвесторів.

Торгівля акціями

+

Торгівля ф’ючерсом

+

Маржинальне кредитування

+

Депозит в акціях

-

Довірче управління

+
Інвестиційні фонди +
Пенсійні фонди -

Торгова платформа

QUIK

Web-кабінет

-

Cвітові ринки

-

Демо-рахунок

-

Навчання

-

Мінімальна сума

-

Мінімальна комісія

0,05%

Максимальна комісія

0,05%

Мінімальна абонем. плата

0 грн.

Максимальна абонем. плата

0 грн. / міс.

Фільтрувати за назвою     Показати # 
# Заголовок Статті Автор Перегляди
1 Сократ - Контактна інформація Administrator 1641
 
© 2018 Український фондовий ринок. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.