Home Брокери Dragon Capital
Dragon Capital

Dragon Capital - найбільша інвестиційна компанія України, що надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Dragon Capital здійснює брокерські операції з акціями і борговими інструментами, супровід операцій зі злиття і поглинання, прямі інвестиції і управління активами. Власником компанії, заснованої в 2000 р., є її менеджмент, міноритарним пакетом акцій володіє інвестиційний банк Goldman Sachs.

Брокерський відділ Dragon Capital є найбільшим українським торговцем акціями - третина торгів на Українській біржі (UX) проходить за участю компанії. За підсумками 2009 року Українська біржа визнала Dragon Capital лідером із залучення клієнтів інтернет-трейдингу, а в 2010 році - Лідером фондового ринку і Кращим онлайн-брокером фондового ринку.
Під управлінням Dragon Capital знаходиться близько $ 0,6 млрд.

Лідерство компанії також відзначено численними нагородами ПФТС. Авторитетний журнал Euromoney шість разів визнавав Dragon Capital «Кращою інвестиційною компанією України», а фінансове видання emeafinance присвоїло Dragon Capital нагороду "Кращий брокер Україна» в 2010 р. Аналітична команда Dragon Capital у 2007-2009 рр.. була визнана однією з кращих в Україні міжнародними рейтингами Thomson Reuters Extel Pan-European Survey. За результатами рейтингу C-bonds Awards-2010 компанія Dragon Capital стала переможцем у номінаціях «Кращий торговець на ринку акцій» і «Краща аналітика по ринку акцій».

Торгівля акціями

 +

Торгівля ф’ючерсом

 +

Маржинальне кредитування

 +

Депозит в акціях

 -

Довірче управління

 +
Інвестиційні фонди  +
Пенсійні фонди  +

Торгова платформа

QUIK

Web-кабінет

 +

Cвітові ринки

 -

Демо-рахунок

 +

Навчання

 -

Мінімальна сума

 -

Мінімальна комісія

0,05%

Максимальна комісія

0,15%

Мінімальна абонем. плата

0 грн.

Максимальна абонем. плата

1500 грн. / міс.

Фільтрувати за назвою     Показати # 
# Заголовок Статті Автор Перегляди
1 Dragon Capital - Контактна інформація Administrator 1644
 
© 2018 Український фондовий ринок. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.