Як вибрати іноземного брокера

Рубрика: Брокери. Автор: Serhiy Matviyenko. Вівторок 02 Січ 2018 в 19:48

Так як у зв’язку з прийняттям останніх законів щодо примусового викупу акцій у міноритарних акціонерів, я не бачу ніяких перспектив в Українського фондового ринку. Тому почав вивчати можливості купівлі акцій іноземних компаній.

Звичайно, перше що почав робити, це пошук брокера в пошуковій системі Гугл. Та на жаль, гугл видає в результатах посилання на різні форекси, форекс-брокери, форекс-біржі, біткоін-біржі, брокери в офшорах і інші лохотрони.

Якщо хтось ще не знає, то нормальний брокер – це той брокер, який:

 1. не пропонує торгівлі на Форексі;
 2. не пропонує торгівлю біткоіном;
 3. зареєстрований в нормальній країні і має фізичну адресу.

Всі інші брокери, в томі числі ті, які зареєстровані в офшорах (напр. Кіпр), це не надійні брокери або кидали.

То як ще знайти справжнього брокера, а не форекс-лохотрон?

Дуже просто. Кожна біржа має список ліцензованих брокерів. Наприклад, Українська біржа має свій список онлайн брокерів: http://www.ux.ua/ru/members.aspx?online=1

Всі брокери (які пропонують свої брокерські послуги на Україні), яких немає у цьому списку, це – нелегальні брокери, або різний лохотрон.

Також дуже легко знайти справжнього брокера на Варшавській фондовій біржі. Ось список усіх справжніх брокерів на цій біржі: https://www.gpw.pl/jak-zaczac-inwestowac

Якщо Ви захотіли купити акцій Російських компаній, то знайти справжнього брокера на біржі РТС можете тут: http://www.moex.com/ru/members.aspx

Аналогічно, можна пошукати справжніх брокерів на інших біржах. Також ці списки можна перевіряти на справжність брокера, якого Ви знайшли десь в інтернеті. Якщо в цих списках немає брокера, якому Ви вислали гроші, то скоріше Ви ці гроші назад не отримаєте ніколи.


2 коментарі »

 1. Коментар від Руслан — 28.03.2018 в 11:08

  Доброго дня!
  На якій біржі та брокері зупинились? Мені тех цікава ця тема. Сам розпочав торговати на Укр.Біржі через Драгона, але згоден, що потрібно переходити іншу біржу.

 2. Коментар від Serhiy Matviyenko — 30.03.2018 в 21:56

  Я ще не далі це питання не досліджував. Для мене найбільш підходить Варшавська біржа, так як близько. Брокера теж не вибирав, так як треба вибирати серед тих, які обслуговують громадян України та ще є українсько або російсько мовна підтримка, так як я польської мови не знаю. А щоб вибрати, то думає краще їхати у Варшаву і пробігтись по їхнім офісам або дзвонити, якщо знаєте польську мову.

RSS-лента коментарів. Адрес для трекбека

Ваш коментар

Copyright © 2010. Український фондовий ринок. Українська біржа та інвестиції в цінні папери