Мої результати на Українській біржі – 2016 рік

Продовжую оприлюднювати свої результати інвестування на Українській біржі. Повірте, це не пов’язано з електронними деклараціями чиновниками, так як я не чиновник, а приватний підприємець.

Попередні результати в цьому році я вже писав в статтях Купив та продав Укрнафту та Фатальний 2016 рік на Українській біржі.  В цій публікації я додам свої результати останніх місяців після продажу акцій Укрнафти, про які я писав в статті Купив та продав Укрнафту.

Після цього я продав лот (10 тис. шт.) банку Райфайзенг Аваль (BAVL) по ціні 0,1293 за акцію, щоб купити акції Донбасенерго (DOEN) та Дніпроенерго (DNEN). Якщо враховувати середню ціну купівлі та продажу, та на цьому лоті я заробив 337 грн. Але щоб оптимізувати мої податкові витрати, а точніше, щоб зробити їх рівними нулю, як продав акції (40 тис. шт.) Алчевського металургійного комбінату (ALMK) і отримав збиток 1068,2 грн. Зафіксував збиток по цих акціях тому що, Алчевський металургійний комбінат розміщений на окупованих Російською федераціях територіях, тому імовірність того, що вони виростуть в майбутньому, є дуже низькою. Звичайно, я усі акції ALMK не продав…

Статистика угод на Українській біржі
Статистика угод на Українській біржі

А ось статистика мого портфелю на Українській біржі:

Портфель акцій
Портфель акцій

Звичайно, статистика на графіку зверху виглядає жахливо, так як в портфелі є багато акцій, які мають ціну нуль, тому що вони стали ПАТ і були виключені з торгів на Українській біржі. Проте це тільки на перший погляд. Ті акції, які вже не торгуються на Українській біржі, насправді мають свою ціну. Крім того, я почав масово скуповувати акції Азовсталі (AZST) та Металургійного комбінату Ілліча (MMKI), коли взнав, що ціна їх впала, тому що вони змінили назву з публічного акціонерного товариства в приватне.

А ось структура мого портфелю:

Структура портфелю 2014-07-12 - 2016-11-04
Структура портфелю 2014-07-12 – 2016-11-04

Для тих, хто хоче детальніше подивитись мою статистику, то ось посилання на сайт брокера з моїми результатами торгівлі на Українській біржі (можливо Вам треба зареєструватись для перегляду):

http://tradernet.ru/user/ukrfondrinok

Як бачите, я нічого не приховую і ця статистика є публічною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.