Фінансовий результат Укрнафти за 2016 рік

Вчора появились фінансові результати компанії Укрнафта (UNAF) за 2016 рік. Збиток компанії становить понад 8,7 млрд. грн. Саме така інформація є в повідомленні про проведення загальних зборів акціонерного товариства. Сьогодні це повідомлення появилось на сайті Української біржі і звичайно воно спровокувало падіння ціни на акції UNAF на 15,64%.

Я прочитав це повідомлення зранку і продав 1 лот акцій Укрнафти по ціні 127,4 грн. за одну акцію. Більше акцій я не продавав. На отримані гроші купив 1 лот акцій Укрсоцбанку (USCB), так як є імовірність, що ці акції почнуть ріст  після росту акцій Райфйзенг банк Аваль (BAVL). Також, імовірно, що Укрсоцбанк почне також розформовувати резерви (можливо в наступному році), тому покаже прибуток. А цей прибуток може бути вищим за прибуток банку Аваль, так як Укрсоцбанк показав в минулому році великий збиток внаслідок формування резервів під проблемні кредити.

Щодо акцій Укрнафти, то я планую знову купити ці акції, якщо ціна ще впаде на декілька процентів і буде нижче 100 грн. Все ж таки компанія Укрнафта буде мати перспективи, якщо світові ціни на нафту не будуть падати. Проте є великий ризик, що держава може спеціально обанкротити Укрнафту, щоб вигнати звідти злодюжку Коломойского. Проте в цьому випадку постраждають і звичайні рядові міноритарні акціонери, так як ціна компанії перетвориться в нуль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.