Traderglobal

traderglobal
traderglobal

Хоча я не є прихильником Форекса, але відсутність в Україні фондового ринку мене змушує все більше звертати увагу на Форекс, так як немає альтернативи для мого хоббі – спекуляціям та інвестуванню. Так як інвестиції в закордонні компанії доступні тільки злодіям бюджетних коштів, а простим смертним вони не доступні, то Форекс є єдиним виходом, щоб отримати шанс для поправлення свого фінансового становища. На жаль серед Форекса є дуже багато лохотрону та різних форекс-кухонь. Та з іншої сторони торгівля на Форексі є дуже ризикованою, де втрачають майже усі свої гроші. Я перші рази теж колись втратив приблизно 200 доларів на Форексі, але зараз я маю дуже великий досвід в прогнозуванню курсів валют, тому час від часу успішно торгую на Форексі незначними сумами в межах 10 доларів.

Місяць тому мою увагу звернув форекс-брокер Traderglobal. А точніше мене зацікавила можливість отримувати реальні гроші торгуючи на демо-рахунку, так як компанія Traderglobal крім звичайних послуг торгівлі і інвестування на ринку Форекс пропонує торгівлю без ризику та втрат. Це так званий рахунок провайдера, який полягає в торгівлі на демо-рахунку і при виконанні певних умов, вам нараховують винагороду в розмірі 10 доларів. Крім того, Вам будуть платити 0,1 долар за кожну вашу угоду, яку скопіює інший трейдер.
Щоб заробити 10 доларів на демо рахунку, необхідно виконати такі умови:

  • здійснити не менше 10 угод на місяць;
  • отримати дохід більше 5 пунктів, не менш ніж у 60% угод;
  • бути активним не менше 10 днів на місяць;
  • заробити за місяць не менше 150 пунктів.

Додатково 0,1 долар буде платитись при:

  • угода використовується в якості торгового сигналу для портфелів TraderGlobal;
  • угода закрита з позитивною прибутковістю більше 5 пунктів.

Також 15 доларів Вам нарахують, якщо Ви попадете в ТОП-30 кращих провайдерів.

Я вже зареєстрував собі рахунок провайдера та виконав необхідні умови для отримання винагороди. Також інші трейдери вже почали копіювати мої угоди. Але детальніше я розповім Вам про мої результати в наступній статті.

Ідея досить цікава. Адже це дозволяє заробляти трейдерам, не ризикуючи власними коштами. А інвесторам та іншим трейдерам з власними коштами це дозволяє моніторити кращих трейдерів з стабільними результатами та копіювати їх угоди. Крім того, брокер постійно нараховує бонуси, які покращують умови торгівлі на реальному рахунку. Так як я вже писав про те, що я скептично відношусь до Форекса, так як усі форекс-брокери зацікавлені в тому, щоб їх клієнти втрачали гроші, то в цьому брокері я не знайшов таких ознак. Як говорять: “Мене кидають, але я не знаю де”. Проте я без великих зусиль виконав умови для отримання винагороди 10 доларів за успішну торгівлю на демо-рахунку. Тобто Traderglobal – це ідеальна платформа повчитись торгівлі валютами та ще на халяву за це отримати гроші.

На жаль, щоб зараз стати провайдером, необхідно зареєструватись на traderglobal по запрошенню від іншого користувача. Ось моє запрошення: https://traderglobal.com/invite912.
Викладаю його тимчасово. Можливо в майбутньому заберу цей лінк.

2 коментарі до “Traderglobal

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.