Результати торгівлі на Traderglobal за 2015 рік

Продовжую показувати свої результати торгівлі на ринку Форекс з Traderglobal. Результати першого місяця торгівлі (за серпень) я описав тут. Потім я торгував протягом вересня-грудня на демо-рахунку, за що отримував винагороду від 10-ти доларів. Загалом я не робив активної торгівлі, так як цілий день я працюю найманим працівником. Тільки вечорами відкривав і закривав угоди купівлі продажу валюти. Переважно торгував парами Евро-Долар та Фунт-Долар.

Графік дохідності на tradeglobal за 2015 рік
Графік дохідності на tradeglobal за 2015 рік

Слід відмітити, що бути провайдером на Traderglobal набагато тяжче ніж торгувати на реальному рахунку. Це повязано з обмеженнями для провайдерів, таких як неможливість відкрити більш ніж одного ордера по одній валютній парі, тому  тактику усереднення тут неможливо використати.

Крім того компанія Traderglobal з листопада 2015 року погіршила умови для провайдерів. Тепер для отримання винагороди необхідно заробити 200 пунктів (було 150), а також не повинно бути угоди, тривалістю більш ніж 3 дня (72 години). На жаль, в грудні я не виконав ці умови, і не зважаючи на позитивний результат, я маю 1 угоду тривалістю більш ніж 72 години.

Результати провайдера на tradeglobal
Результати провайдера на tradeglobal

Як бачите, на ринку Форекс можна успішно заробляти гроші, якщо мати досвід. Тому початківцям я рекомендував саме ТрейдГлобал спочатку для торгівлі на демо-рахунку, а потім ставши провайдером можна заробляти символічні 10 доларів (можна і більше, якщо робити багато угод) за те що ви торгуєте на демо-рахунку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.