Фатальний 2016 рік на Українській біржі

Рубрика: Трейдинг. Автор: Serhiy Matviyenko. Понеділок 26 Вер 2016 в 20:50

Усім відомо, що 2016 рік є трагічним та фатальним для Української біржі, так як багато акціонерних товариств стали ПАТ (Приватними акціонерними товариствами), внаслідок чого їх акції перестали котируватись на біржі, а ціна цих акцій стала дорівнювати нулю. Звичайно це не справжній нуль, так як ці товариства і так були дешевими і на даний момент мають певну вартість. Проте, на біржі акції цих підприємств вже не можна буде купити або продати. Їх можна буде продати поза біржею. Тут тільки вже надія на дивіденди на на бурний ріст Українського фондового ринку.

Так як Український фондовий ринок і так був бідний на нормальні підприємства, то перейменування багатьох підприємств в ПАТ зробило ще ситуацію гіршою. Я вже не рахую підприємства із зони окупованого Донбасу, ціну яких можна поставити рівною нулю. Проте все ще котируються на біржі Алчевський металургійний комбінат, Стирол та кілька інших заводів за ціною відмінною від нуля.

З індексу на даний момент можна виділити перспективними тільки три акції: Центренерго (CEEN), Райфайзенг банк Аваль (BAVL) та Укрнафту (UNAF). Минулого тижня ми спостерігали ріст цих паперів, так як всім вже відомо, що далі вже немає куди падати індексу Української біржі. На мій погляд, зараз би мав бути ріст цін і далі, якби не девальваційні очікування інвесторів.


1 коментар »

  1. Пинг від Мої результати на Українській біржі - 2016 рік | Український фондовий ринок. Українська біржа та інвестиції в цінні папери — 10.12.2016 в 22:57

    […] я вже писав в статтях Купив та продав Укрнафту та Фатальний 2016 рік на Українській біржі.  В цій публікації я додам свої результати останніх […]

RSS-лента коментарів. Адрес для трекбека

Ваш коментар

Copyright © 2010. Український фондовий ринок. Українська біржа та інвестиції в цінні папери