squeeze out – етап 1

Сьогодні я відправив свою дружину в ПУМБ забрати гроші за акції які були примусово викуплені по процедурі squeeze out. Я чекав до останнього. Надіявся, що будуть успішні судові рішення. Проте, в Ахметова все в судах схвачено, як і у інших державних структурах. Суд програли навіть такі компанії як КІНТО.

Тому вирішив забрати кошти, які прийшли з викупу акцій дружини. На її рахунку багато акцій не було. Зі своїми акціями я ще трошки почекаю, адже можливо, будуть позови у міжнародні суди з подальшим блокуванням активів ДТЕК, СКМ і арештом міжнародних рахунків самого ПУМБа.

Проблем з отриманням коштів у ПУМБі не було. Все пройшло швидко, так як в них усі дані були в базі даних ескроу-рахунку. На руки крім грошей видали тільки копії заяв на виплату. Так, що тепер тут буде тяжко робити якісь позови до суду. Якщо ж плануєте робити позов на ДТЕК або СКМ до суду, то раджу взагалі і близько не чіпати свій ескроу-рахунок. Взагалі то, закон про примусовий викуп акцій – це порушення конституції. І оскаржити це можна тільки в міжнародних судах. На них остання надія.

На даний момент представлю коротко, що отримав я по акціям дружини:

ПрАТ МК АЗОВСТАЛЬ – 112,80 грн. за 200 акцій.

ПАТ ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО – 5369,54 грн. за 11 акцій.

ПАТ ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО – 3783,34 грн. за 29 акцій.

ПрАТ Авдіївський коксохімічний завод – 4500 грн. за 300 акцій.

ПрАТ ПІВНІЧНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ – 890 грн. за 200 акцій.

Як бачимо, суми дуже малі. І ще одне, завдяки фінансовій безграмотності населення процедура примусового викупу у мільйонів українців пройшла дуже тихо. Мені кажеться, що більшість людей і досі не знають, що у них вже примусово викупили акції; і при цьому вони ще навіть не отримали кошти за них і ніколи не отримають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.