Забрав гроші по акціям squeeze out

Ось і мене спіткала невдача радянського спортсмена. Велику частину акцій у мене примусово відібрав Рижий по процедурі squeeze out. Я півроку чекав в надії, що будуть успішні судові позови щодо самої процедури squeeze out, яка є порушенням конституційних прав або самої ціни викупу акцій. На жаль, у Рижого усі суди прикормлені, і усі судові позови були неуспішними.

Тому сьогодні я пішов у ПУМБ забрати гроші по викуплених у мене акціям без моєї згоди.

Тепер по порядку напишу суми, які я отримав:

  • Дніпроенерго – 9762,80 грн.
  • Північний ГЗК – 2670 грн.
  • Центральний ГЗК – 1556 грн.
  • МК Азовсталь – 6768 грн. + 2256 грн. (акції купувались через різних брокерів).
  • АТ Укравто – 2277,24 грн.
  • Авдіївський коксохімічний завод – 42000 грн.
  • ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО – 10175,88 грн.
  • ММК імені Ілліча – 880 грн.

Ось такі кепські справи у мене. Ці акції я оцінюю в суму в десятки разів вище. Проте Рижа падлюка мене кинула.

Проте це палиця з двох кінців, адже Українську біржу вже закрили на невизначений термін і ці акції б зависли в мене би теж невідомо на скільки. А так отримав кошти за акції по примусовому викупу. Навіть не дивлячись на сильно занижену ціну акцій, Український фондовий ринок все одно показував чудеса великої дохідності. Навіть взяти ціну викупу Авдіївського коксохімічного заводу, яка становила 16 грн. за акцію. Незважаючи, що ця ціна є дуже занижена (ціна нижча за металолом), я купляв ці акції нижче 5 грн.

Загалом, по скіз ауту я в ПУМБі отримав 78 тис. грн. При чому мені в касі хотіли видати готівкою 100 і 50-ти гривневими купюрами. Це 7+ великих пачок. Я навіть сумки не мав. Тому прийшлось готівку назад повернути банку – на картковий рахунок, щоб не носитись з сумкою грошей. Тепер питання – що далі робити з цими гривнями? Акції вже не купиш, так як біржа не працює. Депозит – не вигідно, так як низькі ставки, які не покривають інфляцію. А купляти долари – це тільки для ЛОСІВ.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.