Прогноз долара на найближчі дні

Постійно слідкую за доларом на міжбанку. Я вже навчився чітко визначати локальні максимуми і мінімуми. Вчора був локальний максимум і сьогодні долар подешевшав на цілих 30 копійок. Це знову розворот, який легко було передбачити по поведінці НБУ, так як НБУ зробив продажу доларів. Багато спекулянтів вже давно розпізнали таку тенденцію, тому почали скидати долари і маємо різку ревальвацію гривні. Звичайно, по новинах напишуть зовсім іншу причину. Думаю, що долар в найближчі дні піде знову до 26 грн., можливо і нижче. А після Пасхи знову піде до верху під кінець квітня.

Слід відмітити, що я вдало спрогнозував локальне дно, яке було кілька тижнів назад. Саме тоді за моєю порадою мої колеги вдало закупились готівковим доларом по курсу 26.02, за що мені дуже вдячні.

Хоч для мене прогноз курсу гривня-долар є дуже простим, я сам не бачу змісту купляти і продавати. Це ж треба збирати кучу гривневої готівки і купляти доларову готівку, яку треба десь зберігати. Щоб купити долари, то з пачкою гривень треба їхати та переживати, щоб тебе не пограбували по дорозі. Жах! А що робити, коли купиш стару доларову купюру або ще гірше – фальшиву? Ось якби можна було би безготівково купляти долари і продавати. Тоді для мене це би був Клондайк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.