Продав 1 лот BAVL і купив MSICH

Якщо хтось ще не знає, то скажу, що останні два тижні акції Райффайзен Банк Аваль (BAVL) сильно виросли в ціні, тому що 27 квітня 2017 року мають відбутись збори акціонерів, на яких мають прийняти рішення про виплату дивідендів в розмірі 3,6 млрд. грн. за 2016 рік.

Так як акції банку Аваль сьогодні виросли ще на 5,76 %, то я вирішив продати 1 лот (10 тис. акцій) по ціні 0,2192 грн. за акцію. На жаль, максимум не вдалось сьогодні впіймати, але в мене ще залишилось близько 60 тис. акцій, які імовірно, я продавати не буду, якщо вони не виростуть ще у два рази. Прибуток цієї операції становив 1336 грн., якщо рахувати методом усереднення усіх цін. А якщо рахувати методом ФІФО, то дохід буде ще вищим, так як робив останні покупки банку Аваль по цінах 0,0685, 0,0744, 0,0779, 0,1028, 0,09 … грн. Звичайно я перед цим продажем, зробив ще одну продаж по ціні 0,1293 грн., так як хотів купити інших акцій (Дніпроенерго і Донбасенерго).

Звичайно, ріст ціни акцій банку Райффайзен Аваль спричинює ріст цін на акції інших емітентів, тому що інвестори продають акції BAVL і перевкладаються в інші акції. Я теж так роблю. Тому на отримані кошти купив одну акцію МоторСіч (MSICH) по ціні 2250 грн. за акцію. Я вже писав, що підприємство МоторСіч – це мішок з грошима. В нього нерозподілений прибуток в кілька разів вищий за капіталізацію компанії. Тому є велика імовірність, що на зборах акціонерів можуть прийняти рішення про виплату значної частини нерозподіленого прибутку MSICH.

Тепер відійдемо від теми і хочу поділитись з читачами з можливостями фондового ринку. Хочу відмітити, що купуючи акцію, Ви можете втратити максимум 100% від інвестиції. А ось заробити можна 100%, 200%, і навіть 500%. На прикладі цієї операції продажу 10 тис. акцій банку Аваль, дохідність становила майже 200%.

1 коментар до “Продав 1 лот BAVL і купив MSICH

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.