Невдала спроба інвестувати в нерухомість

Рубрика: Аналітика. Автор: Serhiy Matviyenko. Вівторок 11 Вер 2018 в 21:41

Цього року я вирішив інвестувати гроші в нерухомість на півдні України, щоб потім інвестувати в сонячну електричну станцію. Звичайно, я вибрав нерухомість, ціна якої низька, а не така роздута як у Львові та інших великих містах. Для цього на сайті оголошень ОЛХ знайшов я дешеву хату в Одеській області подалі від великих міст, тобто в екологічно чистому місці, де чисте повітря, та немає проблем з водою та різними побутовими відходами.

Будинок вартував 7 тис. доларів. Проте, будинок хоч і був старий, але був доглянутий і в житловому стані. Поряд в селі була розвинута інфраструктура та добрий доїзд. Розмір ділянки складав 25 сотих, і можна було ще взяти в сільраді 30 сотих землі. Тобто, я вже робив грандіозні плани.

На жаль, купити будинок мені не вдалось, так як в кінці при реєстрації прав в нотаріуса виявилось, що усе майно у продавця під арештом. Пізніше взнали, що продавець колись у 2005 році брав кредит у банку Аваль і не повернув. Виконавча служба наклала арешт на усе майно продавця цього будинку. При цьому досить цікаво, що на той момент у продавця не було майна, думали що пронесе. А будинок продавець отримав по договору дарування, коли вже був накладений арешт на усе майно. Невже люди не мають клепки в голові?


2 коментарі »

  1. Коментар від Oleh — 17.09.2018 в 12:02

    Сергію, радий що ви повернулися! Завжди було цікаво читати ваші дописи.

  2. Коментар від Taras — 01.10.2018 в 15:14

    +1

RSS-лента коментарів. Адрес для трекбека

Ваш коментар

Copyright © 2010. Український фондовий ринок. Українська біржа та інвестиції в цінні папери