Лось це не ЛОХ

Рубрика: Загальне. Автор: Serhiy Matviyenko. Понеділок 01 Жов 2018 в 20:29

В українському суспільстві вже давно побутують два терміни: ЛОХ і лось. Слово ЛОХ є більш поширене серед населення, а ось лось більш поширене серед людей, які пов’язані з фінансами. Що означають ці слова? Скажу, що це різні слова і ЛОХ це не лось.

В одній художній книжці про криміналітет, я вперше прочитав визначення слова ЛОХ – це людина, яку легко обманути. Тобто ЛОХи – це люди яких постійно дурять і у них постійно шахраї видурюють гроші. Наприклад, ЛОХом є людина, яка вклала гроші в фінансову піраміду МММ. Ще одним прикладом лохів є люди, які вклали гроші в українські компанії управління активами (КУА), так як законодавство дозволяє цим компаніям кидати людей і при цьому формально не порушувати закон.

А ось, лось – це не ЛОХ. Легко здогадатись, що слово Лось походить від англійського loss, що перекладається – втрачати (гроші). Слово loss часто використовують гравці на фондових ринках, щоб позначити, що втрачають гроші (купуючи акції дорого, і потім продаючи їх дешево). Тому Лось означає, що це людина, яка постійно втрачає гроші. Прикладом Лося є людина, яка в паніці дорого купує долари, а потім їх дешево продає. А ось, людина, яка купила підроблені долари, – це вже ЛОХ. Тобто Лось не є об’єктом шахраїв і його не обдурюють. Ще прикладом лосів є люди, які купили нерухомість перед 2007 роком, думаючи що нерухомість буде рости безкінечно.


1 коментар »

  1. Пинг від Український фондовий ринок. Українська біржа та інвестиції в цінні папери » Забрав гроші по акціям squeeze out — 30.10.2018 в 23:34

    […] Загалом, по скіз ауту я в ПУМБі отримав 78 тис. грн. При чому мені в касі хотіли видати готівкою 100 і 50-ти гривневими купюрами. Це 7+ великих пачок. Я навіть сумки не мав. Тому прийшлось готівку назад повернути банку – на картковий рахунок, щоб не носитись з сумкою грошей. Тепер питання – що далі робити з цими гривнями? Акції вже не купиш, так як біржа не працює. Депозит – не вигідно, так як низькі ставки, які не покривають інфляцію. А купляти долари – це тільки для ЛОСІВ. […]

RSS-лента коментарів. Адрес для трекбека

Ваш коментар

Copyright © 2010. Український фондовий ринок. Українська біржа та інвестиції в цінні папери