Із Форекса на SHAREINSTOCK

Минулого тижня я знову почав торгувати на ринку Форекс, так як на рахунку в форекс-брокера Альпарі ще знаходилась сума більш ніж 1100 рублів. Перевів цю суму на торговий рахунок і на протязі минулого і цього тижнів зробив 4 угоди продажу Євро. Усі угоди мені принесли прибуток 179 рублів, внаслідок чого мій депозит зріз до 1279 рублів.
Для тих, хто хоче дізнатись деталі торгівлі, я як завжди приводжу прінтскрін історії угод в терміналі Метатрейдер (клікніть по зображенню для його перегляду в більшому масштабі):

Метатрейдер - результати торгівлі на Форексі
Метатрейдер – результати торгівлі на Форексі

Тепер хочеться додати кілька своїх коментарів щодо Форексу. Я завжди демонстрував Форекс як лохотрон, де усі втрачають гроші. Проте 100%-вим лохотроном Форекс не можна називати. Ось ці результати (та попередні) є прикладом успішної торгівлі. Тому Форекс не є лохотроном, якщо Ви знаєте про нього достатньо та компетентні в усіх деталях. Скоріше Форекс можна прирівняти до ризикованих інвестицій чи гри в рулетку. Адже я знаючи про це і далі пробую торгувати валютою на Форексі. Звичайно я тут торгую не для заробітку грошей, а торгую для отримання азарту та задоволення, тому що я трохи азартна людина. Звичайно, я тут маю межу і вчасно зупиняюсь.

Тому вчора я вирішив зупинити торгівлю на Форексі на деякий час та вивів весь прибуток з Альпарі на гаманець Вебмані, а звідси реінвестував майже весь прибуток на біржу SHAREINSTOCK.
А точніше поповнив баланс на біржі SHAREINSTOCK на 24 долари, на які купив такі емітенти:
UMG – 2 шт. по 6,06 доларів;
UCH – 2 шт. по 5 доларів;
Profit-Maker – 2 шт. по 2 5 долари.

Якщо коротко, то UMG – це компанія GroupUnited Media Group. Вона займається різними проектами, такими як спільнотами і форумами з фінансів та інвестицій. Також планує запускати різні сервіси у сфері фінансів, реклами і онлайн ігор.

Union Computer Help (UCH) – це проект, який займається купівлею інтернет проектів з подальшим їх розвитком і монетизацією.

Profit-maker – це форум фінансової тематики, на майданчику якого зібрана інформація про будь-якому вигляді заробітку в on-line і off-line секторах економіки.
Створення та розвиток власного бізнесу, трейдинг та інвестиції, все про гроші, банках, Піфах, хайп, платіжних системах, правові основи фінансової та комерційної діяльності – ці та багато інших
теми приводять на форум Profit-maker численну аудиторію Рунета.

Додано 10 грудня 2016 року:

ОБЕРЕЖНО

SHAREINSTOCK це лохотрон типу піраміди.

Я вже втратив там свої гроші. Не ведіться на цей ЛОХОТРОН.

 

2 коментарі до “Із Форекса на SHAREINSTOCK

  1. Виявилось що SHAREINSTOCK – це звичайний лохотрон типу піраміди, де гроші виплачувались за рахунок нових ЛОХів. Вже ця піраміда луснула.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.