Як ефективно інвестувати у товари

Правильне інвестування в товари зазвичай дає можливість як мінімум захиститись від інфляції, а в деяких випадках отримати високий дохід. Я маю виду інвестування в побутові товари, а не інвестиційні. А саме, це побутова техніка, будматеріали, одяг, косметика і навіть продукти.

Я вже не раз писав про свій досвід інвестування у товари. Наприклад, минулого тижня я їздив у США. Туди я взяв трьохзірковий Закарпатьский коньяк, який я купив близько 7 років назад. Тепер він став десятизірковим. Ми з задоволенням випили його на побережжі Тихого океану і заодно зекономили гроші, так як алкогольні напої в США є дорогими.

Закарпатський коньяк Тиса.

Я зекономив двічі – не купляв дорогі напої у США, а також не купляв цей коньяк сьогодні, а купив в минулому набагато дешевшим. Тому маю великий інвестиційний результат.

Також в мене в запасах ще є коньяки з витримкою. Можна привести і інші випадки.

Тому я завжди рекомендував інвестувати в товари, так як товари завжди дорожчають. Тут головне правильно вибрати ті товари, які пригодяться вам в майбутньому, тобто ті товари, які ви використаєте. Тобто тут треба ще мати голову і думати, а не купляти різний непотріб, який стане хламом.

І ще одне. Зараз можна отримувати кешбек від різних сервісів та банків.

Ось наприклад, я користуюсь сервісом кешбеку СМАРТІ СЕЙЛ. Вже отримав кешбек більш ніж 2 тис. грн. І Вам рекомендую.

Також користуюсь кешбеком від ПУМБу та МОНОБАНКУ. Звичайно, рекомендую вам Монобанк. Оформляєте в Монобанку картку, отримуєте кешбек і заодно відсотки на залишок. Тому ось лінк, по якому вам ще дадуть додаткових 50 грн. кешбеку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.