Донбасенерго – дивіденди 2013

Сьогодні на пошті отримав дивіденди від Донбасенерго (DOEN) за 2013 рік в розмірі 563 грн. Гроші я отримав поштовим переказом з Києва. Я навіть не сподівався отримати дивіденди від Донбасенерго, так як ця енергогенеруюча компанія знаходиться на окупованій Росією території (офіс – в місті Донецьк). Лист за заявою на отримання дивідендів я відсилав (на адресу 83048, м. Донецьк, проспект Тітова, 8б, ПАТ “Донбасенерго”, відділ управління корпоративними правами) ще весною, коли бойові дії тільки починались на Донбасі. Я навіть думав, що лист міг не дійти. Але дійшов. І дивіденди мені виплатили не дивлячись на військові дії. При цьому у повідомлені про виплату дивідендів пише, строк виплати до 1 липня 2014 року.

Сума дивідендів на одну акцію складає 6.74 грн. Так як в мене 90 акцій Донбасенерго, то дивіденди становлять 606,6 грн. Мені прийшли дивіденди в сумі 562.99 грн. з сплаченими податками 5% і імовірно військовим збором 1,5%.

Дивідендна дохідність на момент виплати (зараз ціна акції DOEN 31 грн.) становить 21,7 % без врахування податків або 20.1% з сплаченими податками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.