BAVL – сьогодні відсічка на дивіденди

Сьогодні була відсічка на дивіденди для Райффайзен Банк Аваль (BAVL), що іншими словами означає, що ті хто встигнув купити акції банку до сьогодні, отримають дивіденди в розмірі близько 7 коп. за акцію, що складає приблизно 27% дивідендної дохідності. Досить непогано.

Сьогодні ціна акцій банку Аваль зранку трошки виросла, але пізніше опустилась, так як деякі спекулянти почали продавати акції.

Проте я ще у п’ятницю продав один лот акцій по ціні 0,2567 грн. і отримав прибуток + 1 712.90 UAH, якщо рахувати середню ціну усіх покупок.

Якщо ж ви читаєте постійно цей щоденник, то я раніше вже писав, що продав кілька тижнів назад теж один лот банку Аваль по ціні 0,2192 грн. за акцію. Але у п’ятницю ще вирішив продати, так як ціна вже достатньо виросла.

На отримані гроші докупив 1 лот акцій Укрнафти (UNAF) по ціні 99 грн. за акцію та Крюківського вагонобудівного заводу (KVBZ) по ціні 9,39 грн. за акцію.

Слід відмітити, що Крюківський вагонобудівний завод є перспективним підприємством, так як на Укрзалізниці 90% вагонів вже зношені та Укрзалізниця постійно робить (і буде робити) тендери на закупку нових вагонів. Хоч завод показав у 2016 році збитки, проте 2017 рік показує ріст виробництва, а отже за підсумками 2017 року має бути прибуток.

1 коментар до “BAVL – сьогодні відсічка на дивіденди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.