Райффайзен банк Аваль – дивіденди за 2017 рік

Знову хороша новина. На зборах акціонерів Райффайзен банку Аваль (BAVL) прийнято рішення про виплату дивідендів в розмірі 4,2 млрд. грн. На одну акцію припаде сума 6,9 коп. Це дохідність на номінальну ціну акції в розмірі 69,02 %. Якщо взяти теперішню ринкову ціну акції – 33 коп., то дивідендна дохідність буде 20,9 %. Це вже друга виплата дивідендів підряд, так як щедрі дивіденди виплачувались і за 2016 рік.

Серед моїх колег ходить хибна думка про Український фондовий ринок. Вони говорять, що ніхто не платить дивіденди в нашій країні. Але мій досвід та практика показують протилежне. Де за кордоном ви бачили дивідендну дохідність вищу 20%? Чи Фейсбук, чи Майкрософт або інша відома компанія хоч за свою історію заплатила більше 5% дивідендів? Чи ви і далі будете купувати долари, як останні лохи? Покажіть мені хоч одну людину, яка заробила на купівлі доларів? Можливо вже пора позбутись тих клятих доларів і купити акції та спокійно отримувати дивіденди?

Як казав відомий аналітик Ерік Найман, Україна – високодохідна країна. Правда Україна є високодохідною для іноземців, а не для власних громадян, тому що українці фінансово неграмотні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.